Ungdóm

INFO

Ungdómsliðini verða býtt upp eftir aldur og styrki.

Styrki 

Útgangsstøðið er, at A-liðini eru royndir leikarar, sum hava spælt badminton í nøkur ár á høgum støði. B- og C-liðini eru minni royndir leikarar og nýbyrjarar.

Tað verður væntað av leikarum á A-liðum, at tey luttaka í kappingunum, sum eru í Føroyum.

Aldurbýti

Útgangsstøðið er:

  • U 9, fødd 2014 og yngri
  • U11, fødd 2012-2013
  • U13, fødd 2010-2011
  • U15, fødd 2008-2009
  • U17, fødd 2006-2007
  • U19, fødd 2004-2005
Venjarin kann flyta leikarar í aðrar aldurbólkar.
Les meira

U11A / U13BU11A
Mánadagur tíð: 16:00 - 17:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Mikudagur tíð: 16:00 - 17:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Venjari: Fai Yin Wong /

U11A/U13B er fyri leikarar sum hava vant nøkur á. Nýbyrjarar skulu melda seg til U11B/U13C. Innbjóðing krevst fyri at melda til hetta liðið.

Holdnummer: U11A
Periode: 22.08.2022 - 14.05.2023
Tilmeldaði: 13/23
Prísur: 1016 ,-
Melda til

U13A / U15BU13A
Mánadagur tíð: 17:00 - 18:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Týsdagur tíð: 16:00 - 17:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Hósdagur tíð: 16:00 - 17:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Venjari: Fai Yin Wong /

U13A/U15B er fyri leikarar sum hava vant nøkur á. Nýbyrjarar skulu melda seg til U11B/U13C. Innbjóðing krevst fyri at melda til hetta liðið.

Holdnummer: U13A
Periode: 22.08.2022 - 14.05.2023
Tilmeldaði: 19/20
Prísur: 1778 ,-
Melda til

U9A / U11BU9A
Týsdagur tíð: 16:00 - 17:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Hósdagur tíð: 16:00 - 17:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Miriam Í Grótinum /

U9A/U11B er fyri nýbyrjarar og minni royndir leikarar.

Holdnummer: U9A
Periode: 22.08.2022 - 14.05.2023
Tilmeldaði: 29/40
Prísur: 1016 ,-
Melda til

U11B/U13CU11B
Týsdagur tíð: 17:00 - 18:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Hósdagur tíð: 17:00 - 18:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Miriam Í Grótinum /

U11B/U13C er fyri nýbyrjarar og minni royndir leikarar.

Holdnummer: U11B
Periode: 22.08.2022 - 14.05.2023
Tilmeldaði: 30/30
Prísur: 1016 ,-
Melda til bíðilista

U15A/U17AU15A
Týsdagur tíð: 17:30 - 19:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Mikudagur tíð: 17:00 - 19:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Hósdagur tíð: 17:30 - 19:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Venjari: Fai Yin Wong /

U15A/U17A er fyri leikarar, sum hava spælt badminton á høgum støði í fleiri ár. Innhjóðing krevst fyri at melda til.

Holdnummer: U15A
Periode: 22.08.2022 - 14.05.2023
Tilmeldaði: 19/20
Prísur: 1931 ,-
Melda til

U15/19 BU19B
Týsdagur tíð: 18:00 - 19:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Hósdagur tíð: 18:00 - 19:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Jónas Djurhuus / Sissal Thomsen /

U15/U19B er fyri royndar og minni royndar leikarar.

Holdnummer: U19B
Periode: 01.10.2022 - 14.05.2023
Tilmeldaði: 0/20
Prísur: 1016 ,-
Melda til

U15/17/19UNG
Týsdagur tíð: 19:00 - 20:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Hósdagur tíð: 19:00 - 20:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Erik Engelbrecht Thomsen /

U15C er fyri nýbyrjarar og minni royndir leikarar.

Holdnummer: UNG
Periode: 22.08.2022 - 14.05.2023
Tilmeldaði: 25/35
Prísur: 1016 ,-
Melda til

Badmintonhøllin/Badminton

Mánadagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U11A
16.15 1016.-
16.30
16.45
17.00Ung U13A
17.15 1778.-
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30     
18.45     
Týsdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U13A
16.15 1778.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30Ung U15A
17.45 1931.-
18.00
18.15
18.30
18.45
Mikudagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U11A
16.15 1016.-
16.30
16.45
17.00Ung U15A
17.15 1931.-
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
Hósdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U13A
16.15 1778.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30Ung U15A
17.45 1931.-
18.00
18.15
18.30
18.45

Skúlin á Fløtum/Badminton

Týsdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U9A
16.15 1016.-
16.30
16.45
17.00  Ung U11B  
17.15   BÍÐILISTAR  
17.30    
17.45    
18.00Ung U19B
18.15 1016.-
18.30
18.45
19.00Ung UNG
19.15 1016.-
19.30
19.45
Hósdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U9A
16.15 1016.-
16.30
16.45
17.00Ung U11B
17.15 BÍÐILISTAR
17.30
17.45
18.00Ung U19B
18.15 1016.-
18.30
18.45
19.00Ung UNG
19.15 1016.-
19.30
19.45