Ungdóm

INFO

Ungdómsliðini verða býtt upp eftir aldur og styrki.

Styrki 

Útgangsstøðið er, at A-liðini eru royndir leikarar, sum hava spælt badminton í nøkur ár á høgum støði. B- og C-liðini eru minni royndir leikarar og nýbyrjarar.

Tað verður væntað av leikarum á A-liðum, at tey luttaka í kappingunum, sum eru í Føroyum.

Aldurbýti

Útgangsstøðið er:

  • U 9, fødd 2013 og yngri
  • U11, fødd 2011-2012
  • U13, fødd 2009-2010
  • U15, fødd 2007-2008
  • U17, fødd 2005-2006
  • U19, fødd 2003-2004
Venjarin kann flyta leikarar í aðrar aldurbólkar.
Les meira

U13A / U15BU13A
Mánadagur tíð: 16:00 - 17:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Týsdagur tíð: 17:00 - 18:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Hósdagur tíð: 16:00 - 17:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Venjari: Fai Yin Wong /

U13A/U15B er fyri leikarar, sum hava spælt badminton í fleiri ár. Innhjóðing krevst fyri at melda til.

Holdnummer: U13A
Periode: 16.08.2021 - 15.05.2022
Tilmeldaði: 17/20
Prísur: 1778 ,-
Melda til

U17/19 AU17A
Mánadagur tíð: 17:30 - 19:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Mikudagur tíð: 16:00 - 17:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Hósdagur tíð: 19:00 - 20:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Venjari: Fai Yin Wong /

U17/U19A er fyri leikarar, sum hava spælt badminton á høgum støði í fleiri ár. Innhjóðing krevst fyri at melda til.

Holdnummer: U17A
Periode: 16.08.2021 - 15.05.2022
Tilmeldaði: 15/20
Prísur: 1931 ,-
Melda til

U11A / U13BU11A
Týsdagur tíð: 16:00 - 17:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Hósdagur tíð: 17:00 - 18:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Fai Yin Wong /

U11A / U13B  eru børn, sum hava vant fyrr. 

Innhjóðing krevst fyri at melda til. Nýbyrjarar skulu melda til í U9A / U13B

Holdnummer: U11A
Periode: 16.08.2021 - 15.05.2022
Tilmeldaði: 13/23
Prísur: 1016 ,-
Melda til

U9A / U11BU9A
Týsdagur tíð: 16:00 - 17:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Hósdagur tíð: 16:00 - 17:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Magnus Dal-Christiansen /

U9A/U11B er fyri nýbyrjarar og minni royndir leikarar.

Holdnummer: U9A
Periode: 24.08.2021 - 15.05.2022
Tilmeldaði: 32/40
Prísur: 1016 ,-
Melda til

U15/19 BU19B
Týsdagur tíð: 18:00 - 19:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Hósdagur tíð: 18:00 - 19:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Jónas Djurhuus / Sissal Thomsen /

U15/U19B er fyri royndar og minni royndar leikarar.

Holdnummer: U19B
Periode: 24.08.2021 - 15.05.2022
Tilmeldaði: 2/20
Prísur: 1016 ,-
Melda til

U15AU15A
Týsdagur tíð: 18:30 - 20:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Mikudagur tíð: 17:30 - 19:30
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Hósdagur tíð: 17:30 - 19:00
Kl.: Badmintonhøllin, Badminton
Venjari: Fai Yin Wong /

U15A er fyri leikarar, sum hava spælt badminton á høgum støði í fleiri ár. Innhjóðing krevst fyri at melda til.

Holdnummer: U15A
Periode: 16.08.2021 - 15.05.2022
Tilmeldaði: 18/20
Prísur: 1931 ,-
Melda til

U15CU15C
Týsdagur tíð: 19:00 - 20:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Hósdagur tíð: 19:00 - 20:00
Kl.: Skúlin á Fløtum, Badminton
Venjari: Erik Engelbrecht Thomsen /

U15C eru børn sum eru nýbyrjarar ella ikki hava spælt badminton so leingi.

Holdnummer: U15C
Periode: 24.08.2021 - 15.05.2022
Tilmeldaði: 29/30
Prísur: 1016 ,-
Melda til

Badmintonhøllin/Badminton

Mánadagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U13A
16.15 1778.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30Ung U17A
17.45 1931.-
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30     
19.45     
20.00     
20.15     
Týsdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U11A
16.15 1016.-
16.30
16.45
17.00Ung U13A
17.15 1778.-
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30Ung U15A
18.45 1931.-
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00     
20.15     
Mikudagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U17A
16.15 1931.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30Ung U15A
17.45 1931.-
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30     
19.45     
20.00     
20.15     
Hósdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U13A
16.15 1778.-
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30Ung U15A
17.45 1931.-
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00Ung U17A
19.15 1931.-
19.30
19.45
20.00
20.15

Skúlin á Fløtum/Badminton

Týsdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U9A
16.15 1016.-
16.30
16.45
17.00     
17.15     
17.30     
17.45     
18.00Ung U19B
18.15 1016.-
18.30
18.45
19.00Ung U15C
19.15 1016.-
19.30
19.45
Hósdagur
1
2
3
4
5
16.00Ung U9A
16.15 1016.-
16.30
16.45
17.00Ung U11A
17.15 1016.-
17.30
17.45
18.00Ung U19B
18.15 1016.-
18.30
18.45
19.00Ung U15C
19.15 1016.-
19.30
19.45